Кафедра фізики

Мова:

ХНУРЕ отримав новий проект Еразмус+КА2

За результатами конкурсу 2022 Еєвропейська Комісія оголосила переможцем проект Erasmus+КА 2 СВНЕ “Universities-Communities: strengthening cooperation /UNICOM”, запропонований консорціумом 22 українських та європейських партнерів.

 

Метою проекту є розробка нової політики Міністерства освіти та науки України щодо посилення третьої місії університетів та впровадження найкращих практик співробітництва з територіальними громадами на прикладі Німеччини, Італії, Швеції, Чехії та Латвії. Цей проект розрахований на 3 роки і покликаний забезпечити соціальне згуртування з громадами та стійкий розвиток ЗВО. Партнерами ХНУРЕ в проекті виступають МОН України, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та комунального господарства України, Інститу вищої освіти НАПНУ, українські та європейські університети, асоціації та неурядові організації.

Координатором проекту від ХНУРЕ є Максим Колісник, доцент кафедри ЕК, керівник відділу ПР, до команди проекту входять Василь Россіхін, проректор з ІКРА та Оксана Цукан.